Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 15 październik 2018
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Inżynier Serwisu CNC Maszyn Laserowych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:
  • Dokonywanie zamówień część zamiennych w czasie umożliwiającym płynność prac serwisowych
  • Regularne uzupełnianie dokumentów serwisowych oraz raportowanie działalności do kierownika serwisu
  • Doradztwo techniczne
  • Utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
Wymagania:
Wymagania:
  • Doświadczenie: Inżynier Serwisu (Maszyn laserowych)
  • Doświadczenie jako Inżynier Serwisu
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Umiejętność organizacji i optymalizacji swojego czasu pracy
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w  serwisowaniu, konserwacji oraz utrzymaniu wycinarek i maszyn laserowych lub tradycyjnych do cięcia metalowych blach - będzie dodatkowym atutem
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna