Praca - Kierownik - produkcja - branża mięsna
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1722855
szukaj
Oferta z dnia: 18 marzec 2019
poleć znajomemu
Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o.
Kierownik - produkcja - branża mięsna
miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (Kowale)/pomorskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki na stanowisku:

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu zgodnie z normami jakościowymi;

  • Nadzorowanie przestrzegania standardów pracy, procedur wewnętrznych;

  • Pilnowanie terminowej realizacji zadań wynikających z planu produkcji;

  • Ścisła współpraca z pozostałymi komórkami firmy w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania zakładu;

  • Kontrolowanie wydajności pracy i zapewnianie ciągłości procesów.

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej;

  • Umiejętności motywowania pracowników do osiągania założonych wyników pracy;

  • Odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy, skuteczności;

  • Zdolności do podejmowania samodzielnych decyzji;

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie wzrastające adekwatnie do wyników pracy;

  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej.

Oferta nieaktualna