Praca - Kamieniarz
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1723343
szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2019
poleć znajomemu
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Kamieniarz
miejsce pracy: /kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Niemcy - Augsburg

Obowiązki:

  • produkcja oraz montaż parapetów, blatów kuchennych i łazienkowych, podłóg, schodów i nagrobków,

  • układanie płyt z kamienia naturalnego: granit, marmur, piaskowiec, łupek, trawertyn,

  • obsługa maszyn kamieniarskich

  • szlifowanie, polerowanie na sucho, na mokro, ręcznie i maszynowo

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w pracy jako kamieniarz

  • własny samochód na wyjazd

  • chęć do pracy i gotowość do szybkiego wyjazdu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1800€ netto/ miesiąc przy 160h (przy I klasie podatkowej)

  • możliwość nadgodzin

  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach

  • darmowe mieszkanie

  • możliwość pobierania zaliczek

  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

  • ubezpieczenie

Oferta nieaktualna