Praca - Programista .NET
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1757722
szukaj
Oferta z dnia: 26 czerwiec 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Programista .NET
miejsce pracy: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Mszana Dolna/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w obszarze systemów zarządzania kapitałem ludzkim
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu
  • Prace programistyczne w ASP.NET MVC

Możliwość pracy 100% zdalnie

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (informatyczne lub pokrewne)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu C#
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu ASP.NET MVC
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane:

  • Znajomość Xamarin framework
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:
    • B2B
    • Home Office
    • Narzędzia pracy
    • Umowa o pracę
    • Dzielenie się wiedzą
    • Współpraca z ekspertami