Praca - Elektromonter instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

szukaj
Oferta z dnia: 27 sierpień 2019
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Elektromonter instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
miejsce pracy: Sosnowiec/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie prac elektroenergetycznych związanych z utrzymaniem urządzeń w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia oraz liniach przesyłowych na infrastrukturze zakładu górniczego oraz obiektach budowlanych.
  • Obsługa pompowni, rozdzielni 6kW.
Wymagania:
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kW
  • Zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Umowa o pracę

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna