Praca - Projektant - Konstruktor
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1788167
szukaj
Oferta z dnia: 17 wrzesień 2019
poleć znajomemu
Castelior
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Projektant - Konstruktor
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:

Oferujemy

  • Pełnoetatowe stanowisko

  • Pracę w dynamicznym wielofunkcyjnym zespole

  • Niezależność w podejmowaniu decyzji

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za przygotowanie dokumentacji technicznej, zestawień materiałowych oraz projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów w środowisku CAD 2D/3D, jak również wsparcie  działu produkcji i sprzedaży w zakresie technologii produkcji.

Wymagania:

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)

  • Biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office

  • Umiejętność projektowania w środowisku AutoCAD 2D/3D

  • Wiedza w zakresie konstruowania i produkcji elementów wykonywanych technologią obróbki skrawania metodami CNC

  • Wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętność ich stosowania w praktyce

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Castelior Sp.j.
54-530 Wrocław
ul. Jerzmanowska 107

lub za pomocą

Oferta nieaktualna