Praca - Analityk Systemowy
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1809904
szukaj
Oferta z dnia: 09 listopad 2019
poleć znajomemu
DEVELOCRAFT SP Z O O
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Analityk Systemowy
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Pracę w Gdańsku

  • Wynagrodzenie 9 000 - 15 000 netto (B2B)

  • Rodzaj umowy : możliwa UoP oraz B2B

  • Opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Kupony zniżkowe na zakupy

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

  • Uczestnictwo w firmowej drużynie sportowej.

Zakres obowiązków:

Develocraft poszukuje Analityka Systemowego do jednego z wewnętrznych działów IT swojego klienta, który zatrudnia ponad 25 000 ludzi na całym świecie.

Obowiązki:

  • Analiza wymagań i rozkład funkcjonalny w granicach architektury oprogramowania

  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Modelowanie zachowań oprogramowania, definicje interfejsów wysokiego poziomu

  • Planowanie, projektowanie i realizacja przedmiotów w własnym obszarze wiedzy eksperckiej

  • Oszacowanie nakładu pracy na własnym obszarze

  • Współpraca z Kierownikami projektów, Architektami i Analitykami Biznesowymi w zakresie rozwoju oprogramowania

  • Współpraca z Partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wytwarzania oprogramowania

  • Dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej

  • Śledzenie i raportowanie postępów w rozwoju działań

  • Przyczynianie się do analizy ryzyka i monitorowania zagrożeń na własnym obszarze wiedzy eksperckiej

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: informatyczne, ekonomiczne lub ścisłe

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym lub programistycznym

  • Umiejętność korzystania i tworzenia dokumentacji przy użyciu notacji UML oraz  BPMN

  • Umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań

Mile widziane:

  • Znajomość aplikacji Enterprise Architect

  • Znajomość wzorców projektowych w technologiach Java oraz bazach danych, w szczególności Oracle

  • Język angielski na poziomie średnio - zaawansowanym (B1-B2)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj