Praca - Inżynier Produktu / Inżynier Procesu
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 16 luty 2020
poleć znajomemu
TRIDON CLAMP PRODUCTS
Inżynier Produktu / Inżynier Procesu
miejsce pracy: Kudowa-Zdrój/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych produktów (opaski zaciskowe)

  • Projektowanie i wdrażanie nowych narzędzi

  • Wdrażanie i testowanie nowych koncepcji produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy

  • Prowadzenie i wspieranie globalnych projektów ulepszania oferty produktowej

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej i nie tylko

  • Wprowadzanie zmian i modernizacji w istniejących konstrukcjach

  • Wprowadzanie zmian technologicznych

  • Udoskonalanie istniejących produktów  i optymalizacja kosztów.

  • Zgłaszanie pomysłów rozwijających produkt

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego

  • Dobrej znajomości programów AutoCad i Excel

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Umiejętności myślenia analitycznego

  • Zaangażowania i pasji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej międzynarodowej organizacji.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy

  • Karty na basen oraz siłownię

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe

  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach

  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera.

Oferta nieaktualna