Praca - Majster Robót Sanitarnych
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 15 maj 2020
poleć znajomemu
BUDIMEX S.A.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Majster Robót Sanitarnych
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Opis stanowiska:

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • nadzór nad podwykonawcami,

  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,

  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,

  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,

  • sporządzanie przedmiarów i wycen robót.

Wymagania:

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego,

  • minimum trzyletniego doświadczenia w prowadzeniu robót przy dużych inwestycjach infrastruktury komunikacyjnej (instalacje sanitarne, elektryczne, wod.-kan., gazowe i c.o.),

  • zaangażowania i dyspozycyjności,

  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj