Praca - Pomocnik montera rusztowań
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 02 sierpień 2020
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Pomocnik montera rusztowań
miejsce pracy: /łódzkie
Zakres obowiązków:
  • Montaż i demontaż rusztowań
  • Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
  • Rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami
Wymagania:
  • Brak lęku wysokości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i zdyscyplinowanie
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • Ciągłość zatrudnienia- długoletnie projekty
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od kwalifikacji