Praca - Pomocnik operatora maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386307
szukaj
Oferta z dnia: 29 luty 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Pomocnik operatora maszyn
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Zakres obowiązków:

zadania

  • wsparcie operatora w obsłudze maszyn drukarskich (sztanca, falcerka, sklejarka, drukarka fleksograficzna)

  • ustawienia druku komputerowego

  • załadunek produktu do maszyny

  • dbanie o ciągłość pracy drukarni

Wymagania:
oczekujemy

  • doświadczenia pracy na produkcji- mile widziane doświadczenie pracy przy obsłudze maszyn

  • gotowości do pracy w systemie równoważnym

  • chęci współpracy na dłuższy okres

  • umiejętności myślenia przestrzennego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • wynagrodzenie od 4300 zł brutto + premia w wysokości 100 zł brutto (po 1 msc pracy) oraz premia zadaniowa do kilkuset zł miesięcznie (po 3 msc pracy)

  • pracę w systemie równoważnym - dwa dni pracy (1 dzień 6:00 - 18:00, 2 dzień 18:00 - 6:00) a następnie dwa dni wolnego

  • umowę o pracę tymczasową (płatne L4, ZUS), a docelowo praca bezpośrednio w firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze nowych maszyn

  • benefity - karty sportowe, pakiety medyczne

Oferta nieaktualna