Praca - Pracownik Serwisu Technicznego

szukaj
Oferta z dnia: 29 luty 2024
poleć znajomemu
LUX MED Sp. z o.o.
Pracownik Serwisu Technicznego
miejsce pracy: Toruń/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • wykonywanie drobnych napraw i remontów;

  • monitoring ciągłości działania rozprężni tlenu, wymiana butli z tlenem;

  • zapewnienie utrzymania właściwych parametrów infrastruktury technicznej budynku, w szczególności sprawności systemów wentylacji, klimatyzacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, stolarki budowlanej;

  • wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z harmonogramem;

  • nadzór nad poprawnością działania urządzeń, aparatury, sprzętu, narzędzi i instalacji będących na wyposażeniu obiektu.​

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy, instrukcje);

  • zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka";

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;

  • prawo jazdy kat. B;

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań;

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, dofinansowanie szkoleń i kursów​;

  • stabilne miejsce pracy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Oferta nieaktualna