Praca - Specjalista / Inżynier Działu Industrializacji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386327
szukaj
Oferta z dnia: 29 luty 2024
poleć znajomemu
Roca Pool - Spa Sp. z o.o.
Specjalista / Inżynier Działu Industrializacji
miejsce pracy: Gryfice/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane),

  • Znajomość oprogramowania CAD (SolidWorks),

  • Umiejętność podejmowania autonomicznych decyzji w zakresie działań związanych z pracami wdrożeniowymi,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Cechy takie jak otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w podejmowaniu działań i w poszukiwaniu rozwiązań, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania,

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji na różnym poziomie (produkcja, biuro, przełożeni),

  • Znajomość MS Office,

  • Doświadczenie w zakresie materiałów kompozytowych (mile widziane),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym swobodna komunikację.

Wymagania:
To będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Nadzór nad procesem wdrożeń produktów,

  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowych,

  • Rozwój nowych oraz modyfikację istniejących produktów,

  • Ścisłą współpracę z powiązanymi działami,

  • Rozwój istniejących oraz pracę nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi,

  • Aktualizację oraz tworzenie dokumentacji technicznej produktów/ oprzyrządowania w programie SolidWorks,

  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z obowiązującymi Standardami Jakości,

  • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych działań,

  • Aktywny udział w pracach wdrożeniowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
I będziesz:

  • Miał(a) stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, która prężnie działa i rozbudowuje swoje struktury w Polsce,

  • Korzystał(a) z bogatego pakietu benefitów pracowniczych,

  • Miał(a) możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w nowoczesnym środowisku biznesowym.

Oferta nieaktualna