Praca - Pomocnik lakiernika

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386331
szukaj
Oferta z dnia: 29 luty 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Pomocnik lakiernika
miejsce pracy: Świdnik/lubelskie
Zakres obowiązków:

zadania

  • aplikacja podkładów i lakierowanie wykończeniowe zgodnie z procedurami

  • praca z elementami wielkogabarytowymi w kabinach lakierniczych z użyciem pistoletów lakierniczych

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania (szlifowanie, odtłuszczanie, zabezpieczanie wybranych powierzchni i miejsc przed zamalowaniem)

  • sporządzenie mieszanki lakierniczej zgodnie z instrukcją

  • obsługa urządzeń lakierniczych

  • wizualna kontrola jakości

Wymagania:
oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe, techniczne

  • doświadczenie na stanowisku lakiernika min. 1 rok

  • mile widziana wiedza z zakresu aplikacji w systemie mokro na mokro z wykorzystaniem elektrostatyki i metod konwencjonalnych

  • umiejętności manualne i dbałość o szczegóły

  • precyzja w wykonywaniu zadań

  • wysoka estetyka pracy

  • dobra organizacja pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • umowę o pracę stałą bezpośrednio u klienta (3 miesięczny okres próbny, a później umowa na czas określony)

  • wynagrodzenie do 6300 zł brutto - w zależności od Twojego doświadczenia

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 (możliwe przejście w system 2 zmianowy)

  • praca w profesjonalnej lakierni na hali przemysłowej

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • możliwość rozwoju w strukturach fabryki

  • kompleksowe szkolenia

  • benefity - karta multisport, opieka medyczna oraz do 50% zniżki na klasyczny pakiet cyfrowego Polsatu (Internet, telewizja, telefon)

Oferta nieaktualna