Praca - Pracownik montażu/produkcji (również z orzeczeniem)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386333
szukaj
Oferta z dnia: 29 luty 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik montażu/produkcji (również z orzeczeniem)
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10642
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.
Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej – obsługa maszyn i montaż

  • Zadania związane ze  wzrokową kontrolą jakości

Wymagania:

  • Sprawność manualno-ruchowa

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, pon.-pt.

  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferta:

  • Praca w 80% siedzącą

  • Dobrze zorganizowany proces wdrożenia nowego pracownika – przeszkolimy Cię do nowych zadań

  • Premia za brak nieobecności w pracy – 200 zł brutto/mies.

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny: 606 829 141, 734 108 163.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Benefits

  • Opportunity to be part of a global organization focused on development,

  • Open-minded and multinational environment,

  • Training & development opportunities including language courses,

  • Professional development and clear career path,

  • Full equipment and paid training provided from the first day of work,

  • Extensive benefits package: private medical healthcare including dental care, life insurance, cafeteria benefits

Oferta nieaktualna