Praca - Projektant

szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
Projektant
miejsce pracy: Lubliniec, ul. Klonowa 60/śląskie
Zakres obowiązków:

Masz techniczną wiedzę, potrafisz myśleć poza schematami, proponować śmiałe i efektywne rozwiązania? Do tego myślisz analitycznie, lubisz rozwiązywać problemy i mówisz po angielsku? Dołącz do DZIAŁU PROJEKTOWEGO i twórz, a nie odtwarzaj.

Po czym poznasz, że pasujesz?

  • Jesteś twórczy/a i lubisz indywidualne podejście do problemu. U nas każdy projekt jej inny.

  • Planujesz z wyprzedzeniem i potrafisz przewidzieć, co się może wydarzyć.

  • Lubisz obserwować zjawiska, potrafisz łączyć kropki i jesteś decyzyjny/a.

  • Masz gotowość do nauki, łatwość adaptacji i chęć pracy w zespole.

Wymagania:
Jakie zadania mamy dla ciebie?

  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznym i wsparcie Działu Handlowego.

  • Poszukiwanie nowych zastosowań i rozwiązań naszych produktów.

  • Projektowanie dławików i transformatorów.

  • Wykonywanie obliczeń elektromagnetycznych i termicznych.

Nie masz doświadczenia?

Spokojnie. Pomożemy Ci je zdobyć. Damy Ci wsparcie i pomoc. Liczy się Twoje zaangażowanie.

Dlaczego warto?

Będziesz mieć możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami, które wyznaczają nowe standardy w naszej branży.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,

  • Duże możliwości rozwoju oraz szkolenia serwisowe i produktowe w kraju
    i za granicą organizowane przez firmy z grupy Liebherr,

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • Prywatną opiekę medyczną (po dwóch latach pracy),

  • Dopłata do kart Multisport po przepracowaniu 12 miesięcy,

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód,

  • Pełne wsparcie kierownictwa.

Oferta nieaktualna