Praca - Stażysta / Stażystka w Zespole Badań Materiałów Metalicznych

szukaj
Oferta z dnia: 05 marzec 2024
poleć znajomemu
Urząd Dozoru Technicznego
Stażysta / Stażystka w Zespole Badań Materiałów Metalicznych
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 18.1/07/02/2024
Zakres obowiązków:
Kluczowe obowiązki:

  • Wsparcie w wykonywaniu badań diagnostycznych i laboratoryjnych, pomiarów technicznych i ekspertyz technicznych w ramach badań powypadkowych i poawaryjnych.

  • Współudział w pracach dotyczących nowelizacji przepisów, specyfikacji technicznych, norm itp. oraz w opracowaniu i wdrożeniu nowych metod badań i pomiarów,

  • Udział w organizacji wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez UDT.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Studenci ostatniego roku lub absolwenci studiów wyższych, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, inżynieria mechaniczna i pokrewne.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium, związane z przeprowadzaniem badań materiałowych.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Samodzielność, precyzyjność, myślenie analityczne.

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  1. Odpłatną współpracę (zatrudnienie w ramach umowy o pracę).

  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.

  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do wczasów

  • opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe

  • ubezpieczenie na życie

Oferta nieaktualna