Praca - Automatyk / Programista Robotów

szukaj
Oferta z dnia: 05 marzec 2024
poleć znajomemu
VENS sp. z o.o.
Automatyk / Programista Robotów
miejsce pracy: Gliwice/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Programowanie linii robotów lakierujących

  • Wdrażanie, dostosowywanie i optymalizowanie linii robotów lakierujących

  • Opiniowanie założeń projektowych w obszarze robotyki

  • Czynny udział podczas uruchomień i testów

  • Wykonywanie modyfikacji maszyn i urządzeń

  • Wsparcie w osiąganiu oczekiwanych wskaźników jakościowych i wydajności maszyn

  • Identyfikacja możliwości i implementacja nowych rozwiązań technicznych

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Usuwanie awarii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: robotyka, automatyka lub pokrewne

  • Doświadczenie z zakresu automatycznego lakierowania w branży automotive

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

  • Znajomość procesu lakierowania

  • Znajomość standardów projektowania i wykonania systemów sterowania / automatyki przemysłowej

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn

  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Kartę Medicover Sport

  • Elastyczny czas pracy

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe

  • Realnie dobrze zarobisz

  • Respektowany jest work-life balance

  • Panuje przyjazna atmosfera pracy

  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie

  • Podstawą są transparentne zasady współpracy

Oferta nieaktualna