Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386710
szukaj
Oferta z dnia: 06 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Olkusz/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 3806
Zakres obowiązków:

Oferta:

  • Praca w systemie 2 lub 3 zmian
  • Praca w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Cierpliwość, dokładność, zdolność logicznego myślenia
  • Sprawność manualna niezbędna do wykonywania zawodu
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Realizowanie zleceń produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych
  • Przygotowywanie komponentów do produkcji
  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Raportowanie produkcji
  • Montaż wyrobów

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w prężenie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Szkolenia branżowe,

  • Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Bony świąteczne i urodzinowe.

Oferta nieaktualna