Praca - Elektryk (dyżurny elektroenergetyk elektrowni cieplnej)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387222
szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wlkp.
Elektryk (dyżurny elektroenergetyk elektrowni cieplnej)
miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski/lubuskie
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Prowadzenie nadzoru nad pracą generatorów turbin gazowych oraz turbin parowych bloków gazowo-parowych, transformatorów, rozdzielni, akumulatorni i pozostałych urządzeń elektroenergetycznych.

  • Prowadzenie bieżących diagnostyk w/w urządzeń na podstawie aparatury zabezpieczeń elektrycznych bloków gazowo-parowych oraz danych w systemie nadzoru produkcją.

  • Na podstawie powyższych diagnostyk, rekomendacja dla decyzji w zakresie przeprowadzenia czynności łączeniowych w układach elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia, wprowadzanie do ruchu, synchronizowanie oraz odstawianie z ruchu generatorów, transformatorów i pozostałych urządzeń elektrycznych.

  • Dokonywanie oględzin stanu technicznego wszystkich urządzeń elektroenergetycznych.

  • Dokonywanie oględzin urządzeń sygnalizacji pożaru oraz urządzeń gaśniczych zlokalizowanych w pomieszczeniach ruchu elektrycznego zgodnie z instrukcją p.poż.

  • Uczestnictwo w realizacji prac związanych z: przygotowaniem strefy pracy, dopuszczeniem do pracy, likwidacją strefy pracy, wykonywaniem czynności łączeniowych.

Wymagania:
Od osób zainteresowanych oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego o profilu elektrycznym.

  • Wiedzy z zakresu budowy urządzeń i instalacji elektrycznych.

  • Umiejętności czytania schematów ideowych i montażowych instalacji i urządzeń elektrycznych.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Podstawowej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych w elektrowni lub elektrociepłowni.

  • Posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego E w Gr. 1, 2 i 3.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (system podstawowy trzyzmianowy).

  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i dodatkowych (np. karty Multisport, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).

  • Dodatkowe 4 dni urlopu wypoczynkowego rocznie.

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Oferta nieaktualna