Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387230
szukaj
Oferta z dnia: 12 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Wałbrzych/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 5555
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Wałbrzych
Oferujemy Ci:

  • Stabilne wynagrodzenie: 4300 zł brutto + atrakcyjny system premiowy do 400 zł brutto

  • 300 zł brutto dodatku za nocki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta po 3 miesiącach

  • Pracę od zaraz – sprawną, bezstresową rekrutację

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych na terenie zakładu – 270 zł netto + 40 zł do wykorzystania w automatach na kawę/słodycze

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Zadania:

  • Składanie części, podzespołów

  • Stosowanie odpowiednich narzędzi i przyrządów zapewniających wymaganą jakość i dokładność montażu

  • Przestrzeganie zakładowych standardów jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

Wyślij aplikację już dziś!
Zainteresowanych zapraszamy także do biura Manpower
ul. 1-go Maja 1, 58-300 Wałbrzych
tel. kontaktowy: 696 023 420
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę;

  • wynagrodzenie podzielone na stawkę zasadniczą i premie miesięczną;

  • realna możliwość rozwoju i nabycia uprawnień;

  • atrakcyjną premię roczną- tzw. 13stka;

  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego;

  • prywatna opieka medyczna;

  • karta sportowa;

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • dofinansowanie do automatu vendingowego;

  • dogodna lokalizacja i parking dla pracowników bezpośrednio pod zakładem pracy;

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

  • kontakt telefoniczny lub mailowy;

  • rozmowa w naszej siedzibie/fabryce;

  • szczery feedback po każdym etapie rekrutacji;

  • zatrudnienie z zaangażowaniem z naszej strony do wdrożenia Cię do pracy;

  • zostajesz częścią Particle Foams Engineers;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Oferta nieaktualna