Praca - Programista C# – projekt enova365

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387294
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
Soneta Sp. z o.o.
Programista C# – projekt enova365
miejsce pracy: Kraków, ul. Wadowicka 8A/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego

  • rozwój oprogramowania enova365

  • przygotowywanie testów automatycznych aplikacji

  • dokumentowanie implementowanego kodu

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • znajomość programowania w języku C#

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy)

  • komunikatywność, dokładność, terminowość

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MS-SQL, Oracle)

  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia

  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego

  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio

  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git)

  • znajomość rozwiązań klasy BI oraz ERP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)

  • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)

  • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach

  • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)

  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę

  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie

Oferta nieaktualna