Praca - Programista ze znajomością bazy Oracle

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387320
szukaj
Oferta z dnia: 13 marzec 2024
poleć znajomemu
Soneta Sp. z o.o.
Programista ze znajomością bazy Oracle
miejsce pracy: Kraków, ul. Wadowicka 8A/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu źródłowego,

  • rozwój systemu ERP i wsparcie zespołu projektowego,

  • przygotowywanie testów automatycznych,

  • aktywny udział w spotkaniach zespołów projektowych i programistycznych,

  • realizacja elementów związanych z zarządzaniem kodem źródłowym w oparciu o repozytorium Git.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • preferowane minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w programowaniu,

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w .Net / C#,

  • dobra znajomość baz danych Oracle,

  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji kodu Git,

  • doświadczenia bazodanowe w programowaniu oraz projektowaniu oprogramowania,

  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy),

  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio,

  • znajomość technologii .Net Core,

  • znajomość Azure DevOps,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze),

  • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00),

  • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach,

  • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy),

  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne,

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,

  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,

  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie.

Oferta nieaktualna