Praca - Konsultant / Wdrożeniowiec – obszar kadry i płace

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387394
szukaj
Oferta z dnia: 14 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Konsultant / Wdrożeniowiec – obszar kadry i płace
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych

  • pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta

  • współpracą z programistami

  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

  • konfiguracja systemu oraz testy akceptacyjne

  • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne o kierunku: informatyka, ekonomia, matematyka

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • udział w projektach wdrożeń systemów klasy ERP

  • umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych

  • znajomość zagadnień dotyczących obszaru Kadr i Płac

  • prawo jazdy kat. B - będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień dotyczących baz danych, SQL

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę lub B2B

  • hybrydowy model pracy (raz na 2 tygodnie praca w biurze)

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia, kursy, szkolenia produktowe

  • możliwość awansu zawodowego

  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie

Oferta nieaktualna