Praca - Automatyk w dziale utrzymania ruchu (k/m)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387447
szukaj
Oferta z dnia: 14 marzec 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Automatyk w dziale utrzymania ruchu (k/m)
miejsce pracy: Ostróda/warmińsko-mazurskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009OLLbQAO
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • wdrożenia działań prewencyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej (instrukcje, formularze, elektroniczny obieg dokumentacji, raportowanie wskaźników napraw i konserwacji),

  • udział w procesach optymalizacji i modernizacji parku maszynowego,

  • bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi oraz z innymi działami firmy.

Wymagania:

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • praktycznej znajomości elektryki, automatyki, sterowania,

  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną (czytanie i tworzenie schematów elektrycznych),

  • umiejętności diagnostyki i programowania paneli HMI, sterowników PLC, oraz urządzeń wchodzących w skład AKPiA,

  • znajomości zasad pracy przy eksploatacji maszyn i urządzeń w ruchu oraz przestrzegania przepisów BHP,

  • umiejętności organizacji pracy, logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i reagowania w sytuacjach awaryjnych, wysokiej komunikatywności,

  • gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji,

  • gotowości do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00/ 15:00-23:00/ 23:00-7:00.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w firmie o wysokich standardach pracy,

  • umowę o pracę (okres próbny a następnie czas nieokreślony),

  • możliwość korzystania z kursów i szkoleń podwyższających kompetencje w zawodzie,

  • nagrody miesięczne,

  • możliwość wyrobienia uprawnień SEP elektrycznych,

  • możliwości płatnych dyżurów (pod telefonem) w weekendy,

  • wysoką dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy,

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Oferta nieaktualna