Praca - Pracownik pomocniczy produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387460
szukaj
Oferta z dnia: 14 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Pracownik pomocniczy produkcji
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Zakres obowiązków:

zadania

  • montaż elementów do urządzeń AGD, np. uszczelki, śrubki, szuflady (również przy użyciu wkrętarki),

  • pakowanie gotowego produktu,

  • obsługa pras.

Wymagania:
oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 (6-14, 14-22, 22-6),

  • dyspozycyjności do pracy w soboty.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • stawka godzinowa 26 zł/ brutto,

  • dodatkowo premia miesięczna do 500 zł,

  • dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150 zł brutto) + dzień wolny do odbioru,

  • darmowy transport do pracy ,

  • pakiet benefitów (karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),

  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,

  • bufet ze śniadaniami i obiadami (możliwość kupna posiłku na wynos),

  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop),

  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin (język polski, ukraiński, rosyjski i angielski),

  • wydłużona przerwa (30 minut),

  • kawa/herbata w kącikach socjalnych.

Oferta nieaktualna