Praca - Lider Wdrożenia Procesu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387462
szukaj
Oferta z dnia: 14 marzec 2024
poleć znajomemu
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Lider Wdrożenia Procesu
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Prowadzenie projektu Autonomicznej/Predykcyjnej Konserwacji (AM/PM) we współpracy z Facility Managerem i pracownikami obsługi technicznej.

  • Kształtowanie i budowanie kultury zaangażowania dla inicjatyw rozwiązywania problemów (identyfikacji potrzeb czynności konserwacyjnych).

  • Proponowanie rozwiązań technicznych i biznesowych we wdrażanych obszarach.

  • Wsparcie działu technicznego w optymalizacji działań i kosztów.

  • Wsparcie zarządzania operacyjnego poprzez Daily Management i Gemba.

  • Raportowanie i analiza danych wynikających z procesu optymalizacji.

  • Doskonalenie, ulepszanie, śledzenie postępów i identyfikowanie możliwości.

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów.

  • Współpraca z działem BHP.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane :Energetyka, HVAC, Mechanika).

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych a także w procesach transformacyjnych (change management).

  • Znajomość metody Lean Management, Kaizen.

  • Zaawansowana znajomość Excel.

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2.

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz przekazywania wiedzy.

  • Orientacja na rezultaty, chęć do nauki i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.

  • Determinacja i konsekwencja, cierpliwość i umiejętność pracy pod presją.

  • Umiejętność skutecznej i niekonfliktowej komunikacji.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP G1

  • Uprawnienia projektowe PMP, Prince2

  • Uprawnienia Change management

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw.

  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji.

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje.

  • Nowoczesne środowisko pracy.

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym.

Oferta nieaktualna