Praca - Ustawiacz maszyn/ Operator

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387490
szukaj
Oferta z dnia: 14 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Ustawiacz maszyn/ Operator
miejsce pracy: Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), Turza/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10148
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Turza, gm. Łazy

Zadania:

  • Przezbrajanie maszyn
  • Wykonywanie regulacji maszyn, narzędzi i wymiana zużytych elementów zgodnie z instrukcjami
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i ciągłości produkcyjnej
  • Uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn/linii produkcyjnych
  • Dokonywanie codziennych przeglądów, napraw
  • Odpowiedzialność za prawidłową pracę maszyn na przydzielonej zmianie
  • Usuwanie awarii i usterek

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (mechanik, elektromechanik, mechatronik)
  • Znajomość podstaw mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Znajomość konstrukcji narzędzi tłocznych – mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Uprawnienia SEP G1 do 1 kV – mile widziane
  • Umiejętność identyfikacji problemów i ich szybkie rozwiązywanie
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

Oferta:

  • Umowa o pracę z perspektywą zatrudnienia w strukturach firmy
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego)
  • System premiowy miesięczny
  • Przewóz pracowniczy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę

Oferta nieaktualna