Praca - Operator Stacji Technologicznej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387494
szukaj
Oferta z dnia: 14 marzec 2024
poleć znajomemu
Pfeifer & Langen Polska
Operator Stacji Technologicznej
miejsce pracy: Miejska Górka/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Jeśli chcesz być odpowiedzialny za:

  • nadzór nad pracą wszystkich urządzeń na stacji technologicznej

  • kontrolę i wprowadzanie korekt do procesu technologicznego na danej stacji

  • montowanie i przeprowadzanie prób ruchowych maszyn i urządzeń mechanicznych oraz hydraulicznych

  • przeprowadzanie prac przy okresowych przeglądach i remontach maszyn i urządzeń

  • wykonywanie prac ślusarskich z wykorzystaniem maszyn i elektronarzędzi

  • ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową oraz bieżące usuwanie drobnych usterek

  • prowadzenie prostych prac montażowych konstrukcji stalowych

Wymagania:
Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe w zawodzie mechatronik/automatyk/mechanik, mile widziane średnie i wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji sieci elektroenergetycznych Gr. 2 (mile widziane)

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym w okresie kampanii

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia wprowadzające na stanowisko

  • pakiet socjalny

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Oferta nieaktualna