Praca - Inżynier procesu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387520
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Inżynier procesu
miejsce pracy: Pabianice/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10655
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Nadzór nad prawidłową realizacją procesów technologicznych
  • Monitorowanie i analizowanie mierników procesów na liniach produkcyjnych
  • Prowadzenie prób i testów na liniach produkcyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej
  • Realizacja projektów usprawniających
  • Udział w analizie przyczyn awarii, problemów technicznych i jakościowych
  • Udział w analizie reklamacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki studiów: mechatronika, elektromechanika, elektronika, inżynieria procesowa, automatyka)
  • Doświadczenie w pracy Inżyniera procesu
  • Doświadczenie w przemyśle samochodowym – mile widziane
  • Język angielski – komunikatywny
  • Znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość programów do analiz statystycznych oraz systemu SAP
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie posiłków
  • Karta Benefit System
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników)
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
  • Możliwość udziału i zdobycia nagród w ramach: programu motywowania, programu Kaizen, współzawodnictwa polepszeń jakości (QIC) i programu poleceń pracowniczych

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka zdrowotna, etc.),

  • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami w dziedzinie IT,

  • Pracę w zgranym zespole ekspertów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta nieaktualna