Praca - Bespoke Projects Assistant

szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Roca Pool - Spa Sp. z o.o.
Bespoke Projects Assistant
miejsce pracy: Gryfice/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/projektowe lub jesteś studentem studiów technicznych/projektowych,

  • Znajomość SolidWorks oraz EXEL (warunek konieczny),

  • Cechy takie jak otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w podejmowaniu działań i w poszukiwaniu rozwiązań, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania,

  • Znajomość rysunku technicznego ( mile widziana ),

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole, skrupulatność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość języka angielskiego.

Wymagania:
To będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Wdrażanie nowych wyrobów Bespoke,

  • Tworzenie modeli 3D,

  • Kalkulacje ofertowe,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym,

  • Współpracę z działami wewnątrz firmy,

  • Stałą obsługę sieci dystrybucji,

  • Obsługę systemu komputerowego,

  • Ogólne wsparcie zespołu projektowego Bespoke i technicznego podczas procesu,

  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych pozytywnych relacji z klientami,

  • Przyjmowanie zgłoszeń i odpowiadanie na zgłoszenia,

  • Rejestrowanie zamówień i informowanie klienta o terminach realizacji,

  • Przyjmowanie zamówień i planowanie dostaw,

  • Realizację zamówień i prowadzenie dokumentacji według procedur,

  • Telefoniczne udzielanie informacji i porad dotyczących wyrobów.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
I będziesz:

  • Miał(a) stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, która prężnie działa i rozbudowuje swoje struktury w Polsce,

  • Korzystał(a) z bogatego pakietu benefitów pracowniczych,

  • Miał(a) możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w nowoczesnym środowisku biznesowym.

Oferta nieaktualna