Praca - Operator Maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387581
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Legs Sp. z o.o.
Operator Maszyn
miejsce pracy: Zgierz/łódzkie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • rozkładanie surowców przy maszynach,

  • obsługa maszyn do produkcji przędzy,

  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i stan techniczny obsługiwanej linii produkcyjnej,

  • pakowanie.

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na maszynach produkcyjnych, najlepiej liniach do przetwórstwa tworzyw sztucznych (tj. wytłaczarki, wtryskarki – mile widziane,

  • sprawności i tężyzny fizycznej,

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 6:00-18; 18.00-6.00 (dwa dni pracy, dwa dni wolne),

  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań dla napotykanych problemów,

  • zaangażowania w pracę, sprawności fizycznej,

  • dbania o właściwą jakość wykonywanej pracy,

  • przestrzegania zasad higieny pracy,

  • zdolności manualne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie ( w oparciu na umowę o pracę na pełen etat),

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową,

  • dofinansowanie do pakietu medycznego,

  • dofinansowanie do posiłków – program Smartlunch,

  • miłą atmosferę,

  • opiekę i wdrożenie nowego pracownika.

Oferta nieaktualna