Praca - Elektromechanik Warsztatowy

szukaj
Oferta z dnia: 16 marzec 2024
poleć znajomemu
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.
Elektromechanik Warsztatowy
miejsce pracy: Komorniki, k. Poznania/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Zakres zadań:

  • Naprawy podzespołów maszyn budowlanych marki CATERPILLAR® takich jak: silniki, skrzynie biegów, przekładnie, mosty, zwolnice etc.

  • Realizacja odbudów certyfikowanych maszyn Cat - Cat Rebuild

  • Serwis ogólny maszyn budowlanych

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu

Wymagania:
Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy maszyn

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i elektryki poparta doświadczeniem

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektromechanicznym/elektrycznym, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie oraz umiejętność współpracy w grupie

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Miejsce pracy: region północno-zachodni

Biuro: Komorniki k. Poznania

Ul. Krzysztofa Kolumba 15, 62-052 Komorniki

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży maszyn budowlanych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, dofinansowanie do obiadów, etc.

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Oferta nieaktualna