Praca - Projektant

szukaj
Oferta z dnia: 17 marzec 2024
poleć znajomemu
HYDROPLAN
Projektant
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych.

  • Analiza wymagań i ograniczeń projektów.

  • Współpraca i kontrola postępów z dostawcami.

  • Nadzór kosztów.

  • Wsparcie przy testach i inspekcjach.

  • Koordynacja pracy projektantów i pracowników.

  • Pomoc w zarządzaniu dostawcami.

  • Planowanie zadań i komunikacja z klientem.

  • Zarządzanie zmianami na budowach i wprowadzanie ulepszeń.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja: inżynieria mechaniczna/elektryczna).

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia.

  • Doświadczenie budowlane, w tym montaż i uruchamianie, będzie atutem.

  • Znajomość planowania i kalkulacji inżynierskich.

  • Umiejętność analizy danych i pisania raportów.

  • Dobra obsługa Microsoft 365 i SharePoint.

  • Dokładność, umiejętność pracy pod presją i zarządzania priorytetami.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Godziny pracy:

  • Wyjazdy i noclegi 3-4 noce tygodniowo.

  • Możliwa praca na zmiany, w weekendy.

  • Nadgodziny płatne dodatkowo.

Oferta nieaktualna