Praca - CAD designer / CAD designerka

szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
Hosten Sp. z o.o.
CAD designer / CAD designerka
miejsce pracy: Radom/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. CAD/03/24
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • projektowanie wyrobów i współudział w ich wdrażaniu

  • testowanie projektowanych rozwiązań

  • opracowanie dokumentacji

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów lub oprzyrządowania technologicznego

  • predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego

  • praca od poniedziałku do piątku

  • praca w dogodnej lokalizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w doświadczonym zespole projektowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania

Oferta nieaktualna