Praca - Operator produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387857
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
Randstad Polska Sp. z o.o.
Operator produkcji
miejsce pracy: Końskie/świętokrzyskie
Zakres obowiązków:
zadania

  • obsługa urządzeń produkcyjnych

  • dozowanie surowców do produkcji

  • pakowanie produktów

  • ręczny transport produktów do 25 kg

  • transport produktów wózkiem widłowym

Wymagania:
oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego

  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania

  • sprawności fizycznej

  • dyspozycyjności do pracy na  2-3 zmiany

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, od 4250 brutto/msc

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • praca w systemie 2- zmianowym ( 6-14,14-22), z możliwością uruchomienia 3 zmiany

  • szkolenie wstępne z wykonywanej pracy

  • dodatkowe benefity m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna.

Oferta nieaktualna