Praca - Konsultant ds. wsparcia i serwisu oprogramowania

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387859
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
Integra Software Sp. z o.o.
Konsultant ds. wsparcia i serwisu oprogramowania
miejsce pracy: Piła/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Umiejętności, które powinieneś posiadać:

  • Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy wdrożenie na tym stanowisku
    Liczymy na Twoją otwartość na wiedzę i pozyskiwanie umiejętności

  • Płynność w obsłudze komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych
    Sprawnie i z łatwością obsługujesz te urządzenia oraz potrafisz zarządzać ustawieniami systemowymi

  • Zdolności komunikacyjne
    Twoje umiejętności ułatwią porozumienie się z klientem

  • Zorientowanie na szukanie rozwiązań
    Jeśli na co dzień wykazujesz się dociekliwością i analitycznym podejściem – to szukamy właśnie Ciebie

  • Umiejętności pracy zespołowej
    Współpracuj z zespołem, aby wspólnie osiągać wyznaczone cele

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa telefoniczna i zdalna zgłoszeń użytkowników
    Udzielanie zdalnego wsparcia technicznego klientom w zakresie obsługi i serwisu oprogramowania

  • Analiza zgłoszeń i dostarczanie odpowiedzi o rozwiązanym problemie do użytkowników
    Szybko identyfikujesz problemy i znajdujesz skuteczne rozwiązania

  • Ewidencjonowanie i raportowanie obsługiwanych zgłoszeń
    Pomoże nam to wykryć najczęściej występujące problemy i je wyeliminować

  • Przeprowadzanie podstawowych testów nowych wersji oprogramowania
    Sprawdzasz i analizujesz poprawność działania rozwiązań IT oraz zgłaszasz wykryte problemy

Wymagania:
Co możesz u nas osiągnąć?

  • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży
    Tworzymy systemy dla tysięcy osób, które każdego dnia używają przez wiele godzin naszego oprogramowania. Masz realny wpływ na poprawne funkcjonowania firm naszych Partnerów

  • Nie tylko „wsparcie techniczne”, ale też inne wyzwania
    Nie lubisz siedzieć tylko przy wsparciu technicznym? Rozumiemy to. Oferujemy i zapewniamy możliwość działania w różnych obszarach, w których będziesz się mógł rozwijać i spełniać.

  • Od pierwszego dnia zostaniesz objęty kompleksowym procesem onboardingu
    Wspólnie będziemy dążyć do tego, abyś poznał naszą firmę, zespół, wdrażane rozwiązania i stał się jak najlepszy w tym co robisz

  • Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze IT ( m.in. zdalnego wsparcia technicznego, serwisu oprogramowania, testowania ) to ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

 Co jest mile widziane?

  • Doświadczenie jako konsultant wsparcia technicznego
    Twoje dotychczasowe doświadczenie będzie pomocne przy codziennych angażach

  • Podstawowa znajomość w zakresie obsługi programów magazynowo-sprzedażowych
    Jeśli wcześniej korzystałeś z takiego rodzaju programu to takie doświadczenie będzie przydatne

  • Jeśli korzystałeś z branżowego oprogramowania dla firm z branży motoryzacyjnej
    Dodatkowy plus, jeśli znasz systemy z danymi serwisowo-naprawczymi, oprogramowanie diagnostyczne, programy i aplikacje do zarządzania serwisami

  • Zainteresowanie branżą IT i Automotive
    Twoja pasja może pomóc przy codziennych zadaniach

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w ciekawych projektach

  • Dodatkowe premie dotyczące projektów

  • Premie świąteczne

  • Rozwój zawodowy (profesjonalne szkolenia)

  • Udział w targach branżowych

  • Indywidualne zajęcia dot. nauki języków obcych

  • Wewnętrzne warsztaty podnoszące kwalifikacje

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multi sport, szkoła pływania

  • Karnety do kina i teatru

  • Imprezy integracyjne

  • Lokalizacja firmy blisko centrum

  • Pizza Day, świeże owoce

  • Komfortowe warunki pracy

  • Nowoczesny sprzęt komputerowy

Oferta nieaktualna