Praca - Brygadzista / Lider Działu Stelaży

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387926
szukaj
Oferta z dnia: 19 marzec 2024
poleć znajomemu
WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
Brygadzista / Lider Działu Stelaży
miejsce pracy: Międzybórz, k. Oleśnicy/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Współudział w zarządzaniu działem produkcji stelaży do mebli tapicerowanych.

  • Organizowanie pracy zespołu produkcyjnego.

  • Tworzenie i kontrola planu produkcji z uwzględnieniem obłożenia maszyn produkcyjnych, poziomu zapasów, dostępności materiałów do produkcji.

  • Reagowanie na ewentualne zmiany kolejności produkcji konieczne do wprowadzenia w planie produkcji.

  • Dbanie o park maszynowy.

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych w celu podwyższenia efektywności pracy i obniżania kosztu wytworzenia produktu.

  • Rozliczanie czasu pracy oraz wykonanej pracy podległych pracowników.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (meblarskiej lub pochodnej).

  • Doświadczenie minimum 2 lata jako brygadzista/lider lub pokrewnym stanowisku.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i jego motywacja.

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów.

  • Umiejętność konstruktywnej współpracy.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.

  • Umiejętność pracy lub obsługi systemu klasy ERP.

  • Asertywność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wsparcie w relokacji.

  • Udział w ambitnych projektach.

  • System premiowy.

  • Możliwości rozwoju.

  • Szkolenia.

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne.

  • Zniżki pracownicze.

  • Dofinansowanie do kursów językowych.

Oferta nieaktualna