Praca - Technolog

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388052
szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Technolog
miejsce pracy: Rzeszów/podkarpackie
Zakres obowiązków:
Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane: mechanika, mechatronika, inżynieria produkcji lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów CAD/CAM

Zaaplikuj! Dodatkowo mile widziana będzie znajomość języka angielskiego
Wymagania:

Twoim zakresem obowiązków będzie:

  • Doskonalenie procesów technologicznych produkcji

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej

  • Optymalizacja pod kątem jakości istniejących procesów produkcyjnych

  • Współpraca z działem R&D

  • Nadzór nad przestrzeganiem procesów technologicznych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktury firmy

Oferta nieaktualna