Praca - Konserwator - elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2024
poleć znajomemu
STRABAG PFS
Konserwator - elektryk
miejsce pracy: Stawiguda/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • prace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektu

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii

  • nadzór i/lub wykonywanie przeglądów przy współpracy z naszą firmą

  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – preferowane kierunki elektryk, elektromechanik

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E,D powyżej 1 kV

  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń

  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista, umiejętność kształtowania dobrych relacji z klientami

  • prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia Gr. 2 i 3 oraz na F-gazy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.