Praca - Brygadzista / Koordynator brygady Mechanicznej

szukaj
Oferta z dnia: 20 marzec 2024
poleć znajomemu
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Brygadzista / Koordynator brygady Mechanicznej
miejsce pracy: Rudniki, koło Częstochowy/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Czas pracy – zmianowy
Wymagania:
Zadania:

  • Koordynacja usuwania bieżących awarii maszyn w zakresie mechanicznym

  • Planowanie i udział w realizacji okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

  • Eksploatacja i konserwacja urządzeń, instalacji

  • Kontakt z klientem, udział w naradach roboczych

  • Nadzór nad przygotowanie i organizacja miejsca pracy

  • Koordynowanie pracy zespołu roboczego

  • Rozliczanie pracy pracowników ( czas pracy, premia itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie techniczne – mechaniczne

  • Doświadczenie zawodowe w pracach mechanicznych w charakterze prowadzącego / kierującego w zakładzie przemysłowym ( np. EC, huta)

  • Świadectwo kwalifikacyjne E / D,

  • Umiejętność kierowania podległymi pracownikami

  • Brak przeciwskazań do pracy zmianowej

  • Swoboda w obsłudze – MS office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)

  • Preferencyjne warunki prywatnej opieki medycznej a Medicover, oraz ubezpieczenia – można dołączyć rodzinę

  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Szkolimy – kursy zawodowe i specjalistyczne

  • Dofinansowujemy indywidualne potrzeby szkoleniowe pracowników, w tym studia wyższe i podyplomowe dla osób, które chcą podjąć naukę

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

Oferta nieaktualna