Praca - Inżynier Serwisu i Instalacji Obrabiarek CNC

szukaj
Oferta z dnia: 21 marzec 2024
poleć znajomemu
Abplanalp Sp. z o.o.
Inżynier Serwisu i Instalacji Obrabiarek CNC
miejsce pracy: /warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
praca mobilna na terenie Polski Północno-Wschodniej

Posiadasz wiedzę techniczną i z powodzeniem przekładasz ją na praktykę?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne w zespole doświadczonych inżynierów?

Interesują Cię zaawansowane technologicznie maszyny, a nuda i rutyna nie są Twoim powołaniem?

Zapraszamy do Działu Serwisu w firmie Abplanalp!

Zadania:

  • Wykonywanie instalacji zakupionych przez klienta maszyn CNC do obróbki metalu

  • Realizacja obsługi posprzedażowej (serwisu maszyn)

  • Wykonywanie przeglądów maszyn na zapytanie klienta

  • Diagnostyka, dobór części i naprawa maszyn (tokarki i frezarki)

  • Podróże służbowe do miejsc wykonywania napraw, instalacji oraz przeglądów

  • Stałe pogłębianie swojej wiedzy technicznej

  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Prowadzenie szkoleń z obsługi zainstalowanych maszyn

  • Współpraca z pozostałymi działami Abplanalp, szczególnie z Działem Sprzedaży

Wymagania:
Poszukujemy osób:

  • Posiadających doświadczenie w naprawach maszyn obróbczych CNC – tokarki, frezarki. Znajomość maszyn marki Haas będzie dodatkowym atutem

  • Potrafiących analizować dokumentację techniczną oraz umiejących rozwiązywać problemy techniczne i mechaniczne,

  • Potrafiących wykonywać pomiary elektryczne

  • Posiadających czynne prawo jazdy kat. B

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV (istnieje możliwość uzyskania uprawnień)

  • Lubiących podróżować, poszukujących samodzielności w codziennej pracy

  • Znających język angielski na poziomie pozwalającym korzystać z dokumentacji technicznej, mile widziana znajomość słownictwa technicznego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Ciekawą pracę w firmie reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metali z całego świata

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport) - po okresie próbnym

  • Dofinansowanie wypoczynku - po okresie próbnym

Oferta nieaktualna