Praca - Kierownik Robót Elektrycznych

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2388123
szukaj
Oferta z dnia: 21 marzec 2024
poleć znajomemu
KOBYLARNIA S.A.
Kierownik Robót Elektrycznych
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • „Budowa, przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania obiektów zajezdni tramwajowej przy ul. Toruńskiej 278 w Bydgoszczy – etap I”

  • znajomość oraz weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie branży elektrycznej/telekomunikacyjnej,

  • koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych/telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP,

  • koordynowanie prac Podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót,

  • współpraca z kierownictwem kontraktu i kierownikami robót innych branż,

  • koordynacja przygotowania dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,

  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych,

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,

  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia.

Oferta nieaktualna