Praca - Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 21 marzec 2024
poleć znajomemu
AGROFERT POLSKA sp. z o.o.
Elektryk
miejsce pracy: Maciejowice (pow. nyski, gm. Otmuchów)/opolskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • montaż instalacji elektrycznych w pomieszczeniach magazynowych, podłączenia urządzeń technologicznych

  • konserwacja i bieżące naprawy instalacji elektrycznych

  • modernizacja i naprawa instalacji odgromowych;

  • montaż szaf sterowniczych niskiego napięcia na podstawie schematów i planów elektrycznych;

  • obsługa urządzeń technologii suszenia ziarna w okresie żniwnym po odbytym szkoleniu;

  • w trakcie wzmożonego ruchu w okresie żniwnym pomoc pracownikom magazynowym;

  • prace na wysokościach.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, automatyka);

  • uprawnienia SEP  w zakresie eksploatacji do 1 KV lub wyższe (wymagane przedstawienie świadectwa kwalifikacyjnego);

  • uprawnienia SEP w zakresie dozoru i kontrolno - pomiarowe do 1 KV lub wyższe będą dodatkowym atutem (wymagane przedstawienie świadectwa kwalifikacyjnego);

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;

  • atrakcyjny system wynagradzania;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego;

  • miłą atmosferę w pracy;

  • pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Oferta nieaktualna