Praca - Inspektor ds. Technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 21 marzec 2024
poleć znajomemu
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Inspektor ds. Technicznych
miejsce pracy: Inowrocław/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy;

  • kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji;

  • reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości;

  • sprawność sprzętu technicznego oraz zlecanie jego napraw;

  • planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz wykonywanie bieżących prac naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Wymagania:
Kogo szukamy?

  • jesteś osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną;

  • umiesz i lubisz majsterkować;

  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś nastawiony na realizację wspólnego celu;

  • zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • posiadasz uprawnienia na wózek jezdniowy, elektroenergetyczne, uprawnieni SEP i podest ruchomy - mile widziane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

  • premię za progresję;

  • udział w wynikach i akcjonariat;

  • fundusz mieszkaniowy;

  • dofinansowanie do termomodernizacji;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • prywatna opieka medyczna;

  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;

  • kafeteria benefitów MyBenefit;

  • rabat na zakupy;

  • telefon służbowy.

Oferta nieaktualna