Praca - Główny Energetyk

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2388169
szukaj
Oferta z dnia: 21 marzec 2024
poleć znajomemu
Kronospan Mielec Sp. z o.o.
Główny Energetyk
miejsce pracy: Mielec/podkarpackie
Wymagania:
Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Ubezpieczenia grupowe

Zadania:

  • Zabezpieczenie ciągłości dostaw oraz produkcji własnej mediów energetycznych

  • Zapewnienie niezawodnego i optymalnego funkcjonowania infrastruktury energetycznej

  • Raportowanie zużyć energii

  • Analiza kosztów energii oraz optymalizacja ich zużycia

  • Kontrola nad racjonalnym wykorzystaniem zasobów energetycznych w przedsiębiorstwie

  • Opracowywanie harmonogramów remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych

  • Udział w projektach inwestycyjnych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Energetyka, Elektrotechnika lub pokrewne

  • Wiedza techniczna dotycząca systemów ogrzewania, oświetlenia, sprężonego powietrza, ciepła technologicznego

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń grzewczych

  • Doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi w zakładzie produkcyjnym na sieciach SN

  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Uprawnienia SEP E i D

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • 40-70zł za godzinę (zależnie od doświadczenia i umiejętności)

  • Przyjazny zespół i środowisko, w którym doceniane będą Twoje pasje i zaangażowanie

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej lub z biura w centrum Warszawy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej

  • Nieformalne warunki pracy, w tym brak korporacyjnej biurokracji

Technologie w których pracujemy:

RStudio, Airflow, Excel, Jira, Github, MySQL, Tableau, XWiki

Oferta nieaktualna