Praca - Technik serwisu gwarancyjnego

szukaj
Oferta z dnia: 21 marzec 2024
poleć znajomemu
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Technik serwisu gwarancyjnego
miejsce pracy: /kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Reguły / Warszawa, budowy na terenie Polski

Opis stanowiska:

  • weryfikacja zasadności zgłaszanych usterek budowlanych oraz prowadzenie bieżącej analizy przyczyn ich powstawania;

  • samodzielne wykonywanie napraw;

  • współpracę ze specjalistą ds. obsługi gwarancyjnej budów w zakresie obsługi nadzorowanych obiektów;

  • po zakończonych pracach - uzyskanie potwierdzenia usunięcia zgłoszonych usterek.

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu prac z zakresu budowy, eksploatacji i serwisowania instalacji wentylacji;

  • znajomość podstawowych technik wykończeniowych (reperacje ścian, malowanie, układanie glazury);

  • mile widziane uprawnienia SEP 1KV;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętności obsługi komputera oraz czytania rysunku technicznego;

  • wysokiej kultury osobistej i dobrej organizacji pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach;

Oferta nieaktualna