Praca - Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388203
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
PGNiG Technologie S.A.
Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie
miejsce pracy: /podkarpackie
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie stanowiska pracy

  • Wczytywanie programów obróbczych

  • Przygotowanie narzędzi odpowiednich do programu obróbczego

  • Uzbrajanie obrabiarki w narzędzia odpowiednie do programu obróbczego

  • Nadzorowanie pracy obrabiarki

  • Wykonywanie pomiarów między operacyjnych obrabianych detali

  • Przestrzeganie wymagań konstrukcyjnych i technologicznych dla obrabianego detalu

  • Dbanie o dobry stan techniczny obrabiarki i stanowiska pracy

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze OSN

  • Doświadczenie w obsłudze systemu sterowania HEIDENHAIN

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi - suwmiarka, mikrometr, średnicówka

  • Dyspozycyjność, praca w systemie 2 zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych drogą radiową

  • Sumienność i duża dokładność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie

  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych

Oferta nieaktualna