Praca - Specjalista ds. BHP

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388276
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Specjalista ds. BHP
miejsce pracy: Nysa/opolskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Monitorowanie i poprawa warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

  • Zarządzanie kontrolami BHP i ppoż. na terenach budowy.

  • Udział w postępowaniach powypadkowych i dokumentacji wypadkowej.

  • Ocena ryzyka zawodowego i aktualizacja procedur.

  • Koordynacja zadań BHP podczas procesu budowlanego.

  • Reprezentowanie stanu BHP w inspekcjach PIS i PIP.

  • Recenzowanie instrukcji bezpieczeństwa i uczestniczenie w szkoleniach BHP.

  • Wspieranie zarządzania systemem BHP zgodnie z PN-ISO 45001.

  • Przygotowanie do audytów systemowych i raportowanie o stanie BHP.

Wymagania:
Wymagania:

  • Kwalifikacje BHP zgodnie z Rozporządzeniem RM.

  • Biegła znajomość MS Office i języka polskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Gotowość do wyjazdów.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (A2/B1).

  • Doświadczenie w branży budowlanej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce.

  • Dodatkowy system premiowy

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie.

Oferta nieaktualna