Praca - Maszynista kotła w Dziale Wytwarzania

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2388302
szukaj
Oferta z dnia: 22 marzec 2024
poleć znajomemu
ECO Kutno Sp. z o.o.
Maszynista kotła w Dziale Wytwarzania
miejsce pracy: Kutno/łódzkie
Zakres obowiązków:
Dział Wytwarzania zajmuje się produkcją ciepła i energii elektrycznej. Realizuje swoje zadania eksploatując kotłownię węglową (siedem kotłów węglowych WR-5), gazowy układ kogeneracyjny (trzy agregaty prądotwórcze Caterpillar 3520E+SITA HR 2000 kWe) oraz lokalne kotłowe gazowe.

Opis stanowiska:

  • eksploatacja obiektów i urządzeń wytwarzających energię cieplną,

  • eksploatacja infrastruktury ciepłowniczej,

  • remonty, obsługa, konserwacja urządzeń,

  • uczestniczenie w oględzinach technicznych i ocenie stanu technicznego urządzeń,

  • utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz czystości urządzeń elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej i układów automatyki,

  • uczestnictwo w realizacji zadań remontowo-inwestycyjnych.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • doświadczenie w pracy przy urządzeniach służących do produkcji energii cieplnej,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienie w zakresie: Grupa II – „E”,

  • doświadczenie w pracy przy urządzeniach i instalacjach służących do produkcji energii cieplnej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wynagrodzenia podstawowe, a także dodatkowo m.in. premia kwartalna, premia zadaniowa, nagroda roczna,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym m.in. wczasy pod gruszą, paczki okazjonalne dla dzieci, wyjazdy integracyjne),

  • Pracowniczy Program Emerytalny – program w 100% finansowany przez pracodawcę,

  • możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w zespole profesjonalistów,

  • otwarte i wspierające środowisko pracy.

Oferta nieaktualna